Zrób coś dobrego. Pomóż w sesji zdjęciowej psów

Schronisko w Radomiu; adopcja psów; zdjęcia psów do adopcji;, Zrób coś dobrego. Pomóż w sesji zdjęciowej psów, OK!magazyn

Radomskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt poszukuje wolontariuszy. Tym razem do pomocy przy sesji zdjęciowej swoich podopiecznych. Zdjęcia mają pomóc w ich adopcji.

Od lat mówi się o problemach przepełnionych schronisk. I o ile zmniejsza się społeczna obiekcja przed adopcją dorosłych już zwierząt, o tyle wciąż brakuje dobrego pomysłu szerokiej prezentacji psów.

Radomskie schronisko chce to zmienić. Poszukuje wolontariuszy i fotografów, którzy pomogą przy sesjach zdjęciowych w sobotę, 12 września. Zdjęcia odbędą się w plenerze, w Królewskich Źródłach, stąd poszukiwane są osoby, które pomogą i w transporcie psów, i potrafią pracować z aparatem fotograficznym.

To właśnie dobre zdjęcia zwiększają szansę na adopcję. Obraz skulonych w kącie boksu psów, często przestraszonych działa na wyobraźnię i wzbudza współczucie. Często też obawy względem zachowania dorosłego już psa. To nie ułatwia znalezienia nowego domu dla bezdomnego zwierzęcia.

A jak działają zdjęcia pełne ekspresji? Pokazują prawdziwy charakter psa i zwiększają szansę na to, że może część osób pomyśli, że to właśnie ten zwierzak rozświetli ich życie. Dlatego jeśli chcecie pomóc sfotografować kilka zwierzaków, nie czekajcie. Możecie zrobić dobry uczynek!

Schronisko w Radomiu; adopcja psów; zdjęcia psów do adopcji;, Zrób coś dobrego. Pomóż w sesji zdjęciowej psów, OK!magazyn