Zrób coś dobrego. Pomóż w sesji zdjęciowej psów

Psy Adopcja Radom

Radomskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt poszukuje wolontariuszy. Tym razem do pomocy przy sesji zdjęciowej swoich podopiecznych. Zdjęcia mają pomóc w ich adopcji.

Od lat mówi się o problemach przepełnionych schronisk. I o ile zmniejsza się społeczna obiekcja przed adopcją dorosłych już zwierząt, o tyle wciąż brakuje dobrego pomysłu szerokiej prezentacji psów.

Radomskie schronisko chce to zmienić. Poszukuje wolontariuszy i fotografów, którzy pomogą przy sesjach zdjęciowych w sobotę, 12 września. Zdjęcia odbędą się w plenerze, w Królewskich Źródłach, stąd poszukiwane są osoby, które pomogą i w transporcie psów, i potrafią pracować z aparatem fotograficznym.

To właśnie dobre zdjęcia zwiększają szansę na adopcję. Obraz skulonych w kącie boksu psów, często przestraszonych działa na wyobraźnię i wzbudza współczucie. Często też obawy względem zachowania dorosłego już psa. To nie ułatwia znalezienia nowego domu dla bezdomnego zwierzęcia.

A jak działają zdjęcia pełne ekspresji? Pokazują prawdziwy charakter psa i zwiększają szansę na to, że może część osób pomyśli, że to właśnie ten zwierzak rozświetli ich życie. Dlatego jeśli chcecie pomóc sfotografować kilka zwierzaków, nie czekajcie. Możecie zrobić dobry uczynek!