Zaczarowany świat bajek i musicalu

Koncert, który spodoba się wszystkim. Muzyka z bajek Disneya jest przecież ponadczasowa, a połączenie jej z najpiękniejszymi przebojami musicalowymi sprawi, że to sobotnie popołudnie będzie po prostu magiczne!

Radomska Orkiestra Kameralna zaprasza w sobotę, 25 lipca 2020 roku na koncert familijny „Zaczarowany świat bajek i musicalu”. Występ odbędzie się w muszli koncertowej w Parku im. T. Kościuszki. Początek o godz. 17.

W programie: przeboje musicalowe oraz piosenki z bajek Disneya, m.in.: „Mam tę moc” (Kraina Lodu), „Naprawdę chcę” (Mała Syrenka), „Think of me” (Upiór w operze), „Memory” (Koty).

Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki. Ilość miejsc ograniczona. Wejściówki będą rozdawane w dniu koncertu (25.07.2020r.) od godz. 16:00 przy muszli koncertowej w Parku im. T. Kościuszki.

Wystąpią między innymi:

Edyta Krzemień – doskonała wokalistka i aktorka, obdarzona niezwykłym głosem. Absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Debiutowała rolą Christine w musicalun „Upiór w operze” w Teatrze Muzycznym ROMA. Współpracuje ze Zbigniewem Preisnerem, nagrała utwory na płytę „W poszukiwaniu dróg”. Oprócz występów w wielu musicalach realizowanych w polskich teatrach muzycznych, zajmuje się również dubbingiem, jest m.in. nowym głosem Królewny Śnieżki w najstarszym animowanym filmie Disneya „Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków”. Nagrywa także piosenki do polskich wersji językowych disneyowskich produkcji.

Wiesław Pieregorólka – muzyk jazzowy, kompozytor, aranżer, producent i dyrygent. Przez 10 lat pełnił funkcję dyrektora ds. artystycznych w wytwórni Universal Music Polska. Napisał muzykę m.in. do utworu „C’est la vie” dla Andrzeja Zauchy. Współpracował z Wojciechem Karolakiem, Tomaszem Szukalskim, Tomaszem Stańko, Janem Ptaszynem Wróblewskim, Andrzejem Rosiewiczem, Zbigniewem Wodeckim, Jerzym Połomskim, Ryszardem Rynkowskim, Kasią Kowalską, Natalią Kukulską i wieloma innymi.