Wysyłkomat. To urządzenie oszczędza czas, pieniądze i nerwy!

Kto w ostatnich tygodniach chciał wysłać list lub paczkę i utknął w kolejce przed okienkiem pocztowym zrozumie jaki komfort daje korzystanie z wysyłkomatów. Przesyłkę rejestrujesz w domu lub w samym urządzeniu. Oszczędzasz swój czas i własne zdrowie.

Wysłkomaty to takie urządzenia, które pozwalają wysłać list lub paczkę. Bez zbędnych formalności. Jeśli masz w domu komputer z dostępem do Internetu lub pobierzesz na swój telefon odpowiednią aplikację, wówczas cały proces wysłania przesyłki staje się czystą przyjemnością. Przesyłki możesz rejestrować przez całą dobę, choćby pijąc poranną kawę lub późno w nocy. Dodatkowo sam decydujesz, który przewoźnik będzie odpowiedzialny za dostarczenie przesyłki. W momencie rejestracji wyświetla się panel z nazwami firm kurierskich oraz cenami usługi. Sam wybierasz najkorzystniejszą dla siebie opcję.

Promocja! Koszt wysłania przesyłki (kurier InPost) do 5 kg wynosi tylko 3,99 zł. Promocja jest ograniczona czasowo. Potrwa do 10 października.

Później wystarczy podjechać do urządzenia, umieścić w nim swoją paczkę lub list i zapłacić kartą płatniczą lub telefonem. I to tyle… Ułatwić bardziej życia już chyba nie można. Zwłaszcza w czasie obostrzeń pandemicznych, które wydłużają kolejki na pocztach. Dlatego korzystanie z wysyłkomatów ma dodatkową zaletę: nie mamy styczności z innymi ludźmi.

Jeśli nie masz dostępu do Internetu, cały proces może być również przeprowadzony offline, bezpośrednio w urządzeniu.

Jak to działa?

Wysyłkomaty to innowacyjna usługa logistyczna. Swoją premierę miała w 2018 roku. Od tego czasu zostało zainstalowane 166 maszyn w 6 województwach. Aktualna mapa z zaznaczonymi urządzeniami dostępna jest na stronie operatora.

Wysyłkomat pozwala na bezobsługowe zważenie i zmierzenie przesyłki, druk etykiety oraz opłacenie nadania z wykorzystaniem płatności zbliżeniowych lub kodu Blik bezpośrednio w maszynie.

Największą innowacją jest zebranie ofert różnych operatorów logistycznych w jednym urządzeniu. To pierwszy taki przypadek w historii, kiedy klient ma możliwość wybrania najatrakcyjniejszej oferty spośród różnych operatorów logistycznych bez konieczności monotonnego porównywania ich ofert i zamawiania kuriera.

Zalety usługi

  • niskie ceny przesyłek (paczka lub list),
  • brak kolejek,
  • doręczenie nawet w 1 dzień,
  • waga przesyłki do 5 kg,
  • maksymalne wymiary przesyłki: 35 cm x 25 cm x 20 cm,
  • możliwość śledzenia statusu.
radom wysyłkomaty
Lokalizacje urządzeń w Radomiu

strona internetowa: www.wysylkomaty.pl
strona profilu na portalu Facebook: facebook.com/wysylkomaty