Wyślij paczkę za 3,99 zł! Promocja w Wysyłkomatach tylko do końca tygodnia

Bez kolejek, bez kontaktu z kurierem i tanio. Właśnie w taki sposób wyślesz swoją paczkę, choćby na drugi koniec Polski. Czy rzeczywiście to propozycja idealna?

Polacy wysyłają coraz więcej paczek. Według analiz Poczty Polskiej, firmy kurierskie w 2018 roku obsłużyły ponad 476 milionów paczek. Dla porównania – w 2014 roku było to 273 miliony przesyłek. Prognozy wskazują, że w 2023 roku operatorzy obsłużą ich blisko 850 milionów.
Handel elektroniczny, czyli popularne zakupy za pośrednictwem Internetu, głównie odpowiada i będzie odpowiadał za ten wzrost. Zwłaszcza w ostatnich miesiącach, kiedy obostrzenia pandemiczne spowodowały mniejszy ruch w sklepach stacjonarnych, Polacy masowo korzystali z ich odpowiedników w sieci. Ale nie tylko, bo również i handel za pośrednictwem popularnych serwisów aukcyjnych, zwłaszcza z używanymi już rzeczami, przeżywa ostatnio swoją kolejną już młodość.

Sam o wszystkim decydujesz

Jeśli zatem oszczędzamy lub nie lubimy przepłacać (a kto lubi?) to możemy również zrobić to, na wielu płaszczyznach, wysyłając paczkę.

Po pierwsze cena. Koszty przesłania paczki wcale nie muszą być wysokie. Przyzwyczajenie to jednak nasza druga natura, dlatego jeszcze wiele osób po mozolnym zapakowaniu paczki, zmierza do okienka pocztowego i ją wysyła. A co, gdyby mieć możliwość wysłania paczki taniej oraz mieć możliwość wybrania sobie firmy kurierskiej? A gdyby jeszcze cały proces nadania przeprowadzić w domu? I to za 3,99 zł za paczkę do 5 kilogramów! Taką akcję promocyjną w swoich urządzeniach, Wysyłkomatach, przeprowadza właśnie operator – firma Asapon. Niskie ceny obowiązywać będą do 10 października.

Po drugie czas. Ile razy spoglądaliśmy zniecierpliwieni na zegarek czekając w kolejce do okienka pocztowego? Nie lubimy tracić czasu, a zwłaszcza swoich własnych pieniędzy, więc dlaczego to robimy? I tu znowu daj znać o sobie nasza rutyna. Zapominamy, że przecież istnieją rozwiązania, blisko nas, czasem tuż za rogiem, które ułatwiają nam życie. Przesyłki w Wysyłkomatach można nadawać przez całą dobę, kiedy jest Ci to wygodne. W drodze do pracy, idąc z psem na spacer czy przed wieczornym joggingiem. Proces wysyłki jest na tyle prosty, że zajmie Ci to zdecydowanie mniej czasu, niż stanie w kolejkach i tracenie nerwów. A doręczenie odbywać się nawet w jeden dzień.

Po trzecie pełna kontrola. Przed dowiezieniem przesyłki do urządzenia wiesz, ile zapłacisz. Już po nadaniu paczki masz pełną kontrolę śledzenia jej statusu.

Wysyłkomaty – czym są?

Wysłkomaty to urządzenia, które pozwalają wysłać list lub paczkę. Bez zbędnych formalności. Jeśli masz w domu komputer z dostępem do Internetu lub pobierzesz na swój telefon odpowiednią aplikację, wówczas cały proces wysłania przesyłki staje się czystą przyjemnością. Przesyłki możesz rejestrować przez całą dobę, choćby pijąc poranną kawę lub późno w nocy. Dodatkowo sam decydujesz, który przewoźnik będzie odpowiedzialny za dostarczenie przesyłki. W momencie rejestracji wyświetla się panel z nazwami firm kurierskich oraz cenami usługi. Sam wybierasz najkorzystniejszą dla siebie opcję.

Później wystarczy podjechać do urządzenia, umieścić w nim swoją paczkę lub list i zapłacić kartą płatniczą lub telefonem. I to tyle… Ułatwić bardziej życia już chyba nie można. Zwłaszcza w czasie obostrzeń pandemicznych, które wydłużają kolejki na pocztach. Dlatego korzystanie z Wysyłkomatów ma dodatkową zaletę: nie mamy styczności z innymi ludźmi.

Jeśli nie masz dostępu do Internetu, cały proces może być również przeprowadzony offline, bezpośrednio w urządzeniu.

Zalety usługi

  • niskie ceny przesyłek (paczka lub list),
  • brak kolejek,
  • doręczenie nawet w 1 dzień,
  • waga przesyłki do 5 kg,
  • maksymalne wymiary przesyłki: 35 cm x 25 cm x 20 cm,
  • możliwość śledzenia statusu.

strona internetowa: www.wysylkomaty.pl
strona profilu na portalu Facebook: facebook.com/wysylkomaty

radom wysyłkomaty
Lokalizacje wysyłkomatów w Radomiu. W całym kraju jest blisko 170 takich urządzeń