Wkręć się w teatr on-line: 3xKrólewna, 3xSmok

Trzy historie o królewnach. Zaczynają się tak samo, ale koniec zależy od charakteru postaci. Dzieci utożsamiając się z bohaterkami bajki, uczą się przede wszystkim, że w różnych sytuacjach życia mogą zachować się dobrze lub źle.

Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr razem z Teatrem Pod Orzełkiem zaprasza na pierwszy w tym roku spektakl w ramach akcji Wkręć się w teatr on-line. W niedzielę, 24 stycznia o godz. 11 będzie można zobaczyć przedstawienie dla dzieci „3xKrólewna, 3xSmok”.

Aktorzy opowiedzą trzy historie o królewnach. Choć wszystkie bajki zaczynają się tak samo, to w zależności od charakteru królewny, Złośnicy, Beksy lub Roztropnej dalszy ciąg jest zupełnie inny… Dzieci utożsamiając się z bohaterkami bajki, uczą się, że w różnych sytuacjach życia mogą zachować się dobrze lub źle, a najlepszym orężem w walce z bajkowym Smokiem jak i codziennymi strachami jest uśmiech i rozwaga, a nie płacz i złość.

Podczas spektaklu będzie okazja, by poznać różne formy lalek: kukły, maski, lalkę trikową. Spektakl będzie dostępny wyłącznie 24 stycznia od godz. 11. Transmisja na profilu społecznościowym Facebook Amfiteatr – Daszyńskiego 5.

Po spektaklu na stronie internetowej Amfiteatru będzie opublikowany teatralny szkicownik. Można go wydrukować i wykonać podane zadania. Ich efekty można przesyłać na adres promocja@amfiteatr.radom.pl w temacie wpisując „Szkicownik teatralny” lub wklejając zdjęcia w postach w wydarzeniu.