Takich zmian nie dokonała jeszcze żadna firma CarSharingowa na świecie!

5 stycznia 2021 roku to przełomowy dzień dla firmy PANEK oraz jej Klientów. Aktualizacja aplikacji obsługującej CarSharing wprowadza wiele rewolucyjnych zmian.

W PANEK CarSharing pracownicy nazywają potocznie ogół zmian „multicennikiem”, natomiast kryje się pod tą nazwą dużo więcej.

CarSharing polega na wynajmowaniu samochodów „z ulicy”, czyli z każdego miejsca, w którym aktualnie auto się znajduje. Użytkownik może to zrobić jedynie za pomocą aplikacji. Do tej pory w PANKU istniała możliwość rozliczenia, sumując kwotę za pokonane kilometry oraz za czas jazdy. Teraz każdy Użytkownik dostaje wybór! Może rozliczyć się tak jak dotychczas, ale jeżeli chce, może skorzystać z dwóch nowych opcji. Pierwsza z nich to płatność za same kilometry, a druga – za sam czas jazdy.

Oprócz sposobu rozliczania Multicennik PANKA gwarantuje również dłuższą rezerwację oraz obniżenie stawki postojowej.

Zamiast 15 minut, rezerwacja może trwać aż 12 godzin. W połączeniu z obniżoną stawką za postój i rezerwację Klient dostaje niezwykle wygodne możliwości. W zasięgu jego ręki jest od teraz np. zaplanowanie wycieczki CarSharingiem, ponieważ gdy zarezerwuje samochód wieczorem – rano będzie on na niego czekał za jedynie 2 grosze za minutę. Dodatkowo na taką wycieczkę Klient będzie w stanie wykupić ochronę jednorazową, którą firma ogłasza jako kolejną gorącą nowość!

W ofercie PANKA pojawi się również nie jedna, a dwie nowe grupy samochodów! Jedna z nich to Pure Ghost, w której znajdują się białe egzemplarze modelu Mercedes GLA 200 AMG Line. W grupie Dark Ghost (przez pracowników żartobliwie nazywaną „Darek”) pojawią się modele Mercedesa E 220 Avantgarde oraz AMG Line. Pankowe Ghosty charakteryzują się brakiem oznakowania, więc każdy kierowca będzie mógł poczuć się „incognito”.

PANEK daje również specjalny kod zniżkowy dla nowych Użytkowników. Wpisując przy rejestracji kod „TERAZ10”, oprócz 20 zł na START, każdy Klient otrzyma dodatkowe 10 zł!

Chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących nowej oferty? Sprawdź na stronie internetowej PANEK CarSharing.