OK!magazyn

Od 2008 roku OK!magazyn wydawany był w formie papierowej. Stanowiliśmy ekskluzywny segment mediów w regionie południowego Mazowsza.

W 2017 roku miesięcznik branży medialnej PRESS stworzył ranking najlepszych i najbardziej ekskluzywnych regionalnych pism lifestylowych w Polsce. OK!magazyn jako jedyny z Radomia i województwa mazowieckiego znalazł się w tym rankingu.

Specjaliści od mediów oceniali „magazyny ekskluzywne, w których swój wizerunek mogłyby prezentować dobre, lokalne firmy”. W ostatecznej klasyfikacji radomski OK!magazyn znalazł się na 15. miejscu w klasyfikacji ogólnopolskiej.

Jak zaznacza redakcja miesięcznika PRESS, kryteria oceny to przede wszystkim promocja lokalnych osobowości, a nie warszawskich celebrytów na „gościnnych występach”, dobre społeczne teksty i wywiady, a nie materiały, które mówią tylko o sukcesach prezesów spółek czy przypominają miejskie czy urzędowe magazyny informacyjne. Pod lupę specjalistów od mediów trafiły również jakość składu, pomysł na makietę i złożenie wszystkiego w spójną całość.

W 2020 roku, dbając o stan naszej planety, zdecydowaliśmy się zintegrować nasz przekaz tylko do kanału internetowego, zachowując jednocześnie tożsamość ekskluzywnej marki medialnej.

Dla Reklamodawców

Proponujemy zakup kampanii reklamowych w pakietach handlowych. Specjalnie opracowane cenniki gwarantują niezwykle atrakcyjne koszty dotarcia z przekazem do większości grup celowych.

 

PRESSKIT 2020
informacje dla Reklamodawców

PLIK PPSX – prezentacja – 7,9 MB

 

 

Formularz kontaktowy

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży. Chętnie przedstawimy naszą ofertę. Pola zaznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

 

//
Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 3 files.