Pyszne ciabaty z dowozem. Od Teatralnej

Są takie dni, kiedy idziesz do pracy i okazuje się, że zapomniałaś ze sobą drugiego śniadania. Zamiast głodować lub tracić czas na wypad do najbliższego sklepu, zobacz jakie smakowitości zrobi dla Ciebie szef kuchni Restauracji Teatralna, Mateusz Śmiechowski.

Zastanawiasz się, co zamówić z licznych restauracji w okolicy? I jeśli nie jest to pizza, którą najchętniej zamawiamy, jak wynika z badań konsumenckich, to rozglądamy się za czymś, co najpierw przyciągnie nasz wzrok. A jeśli skierujecie go na te ciabaty, szybko go nie oderwiecie.


Od tego tygodnia Restauracja Teatralna przygotowała ciekawą propozycję w swoich dowozach – przekąski na zimno i ciepło.

„To cztery rodzaje chrupiącej ciabaty, które jest przecież idealnym pieczywem do kanapek. Tak skomponowaliśmy zestawy, aby jeszcze mocniej wydobyć ich wyrazisty smak. To one są tu w roli głównej” – opowiada Mateusz Śmiechowski, szef kuchni.

A kim są zatem bohaterowie drugoplanowi? To sery, warzywa i mięso. W menu znajdziecie zatem:

  • Ciabatta vege – ser kozi, burak, rukola, orzechy, oliwa rozmarynowa,
  • Ciabatta włoska – mozzarella, pomidor, rukola, szynka Prosciutto,
  • Ciabatta hiszpańska – mozzarella, sałata, chorizo, oliwki,
  • Ciabatta z łososiem.

Prawda, że brzmi to apetycznie? Wyobraźnia na pewno już wizualizuje smak i aromat.

A jeśli macie ochotę na coś ciepłego, to w stałej ofercie na dowóz są placki ziemniaczane ze śmietaną i łososiem, pierogi – ruskie oraz z mięsem i kapustą. A dla niejedzących mięsa – Sałatka Vege „no chicken nuggets”, czyli panierowana soja, sałata lodowa, seler naciowy, pestki dyni.