„Pomoc domowa” – długo oczekiwana premiera. Zobaczcie trailer spektaklu

Wielkimi krokami zbliża się premiera spektaklu „Pomoc domowa” w Teatrze Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu. Pojawił się już oficjalny trailer przedstawienia.

„Pomoc domowa” to znakomita farsa mistrza gatunku Marca Camolettiego, która od wielu lat podbija sceny teatrów na całym świecie. Dynamiczna akcja, błyskotliwe i pełne humoru dialogi i miłosny galimatias to przepis na udany wieczór. Znudzone monotonnym życiem małżeństwo, para kochanków oraz urzekająca i pełna energii pomoc domowa, która robi wszystko, żeby uratować każdą sytuację. Do tego tajemniczo znikający alkohol…

Źródło: Teatr Powszechny w Radomiu

Spektakl reżyseruje Krzysztof Dracz, a w tytułowej roli – niespodzianka – dyrektor Teatru Małgorzata Potocka. W spektaklu występują również Katarzyna Dorosińska, Maria Gudejko, Mateusz Kocięcki i Jarosław Rabenda.

Premiera 27 lutego 2021 roku na Dużej Scenie Teatru.

Widzowie, którzy chcą zmienić termin zakupionych wcześniej biletó, proszeni są o kontakt z Kasami Teatru lub Biurem Obsługi Widza pod numerem telefonu 48 386 52 67 lub 604 566 406 albo za pomocą maila bilety@teatr.radom.pl.