Okulary – modny dodatek na każdy dzień!

Okulary dziś są już nie tylko narzędziem korekcyjnym dla osób z wadą wzroku. Coraz częściej są noszone jako modny dodatek, który uzupełnić ma stworzoną stylizację. Na każdym kroku można spotkać osoby, które noszą tzw. „zerówki” lub okulary przeciwsłoneczne, a nie mają żadnych problemów z widzeniem. Moda na okulary to trend, który ciągle się rozwija i wygląda na to, że ma coraz więcej zwolenników. Nic dziwnego, akcesoria jakimi są okulary pasują na każdą okazję!

Zerówki są w modzie!

Okulary „zerówki” to jeden z najciekawszych trendów modowych ostatnich lat. Dzieje się tak ze względu na ich uniwersalność i różnorodność, które pozwalają na idealne zwieńczenie stwarzanego outfitu i dopasowanie do każdego typu urody. Dzięki właściwie wybranemu kolorowi oprawek (a tych jest naprawdę masa!) można precyzyjnie uzupełnić swoją stylizację. Bogactwo kształtów to z kolei szansa do podkreślenie walorów swojej twarzy. Okrągłe oprawki? Nie ma problemu. Kwadratowe? Również w asortymencie – dobry sklep z biżuterią ze stali szlachetnej i dodatkami czeka właśnie na Ciebie! Okulary mogą nawet w zauważalnym stopniu zmienić kształt naszej „buzi”, co pozwala na jej wydłużenie lub zaokrąglenie – wszystko według osobistych preferencji.

Tego rodzaju dodatek to także sprawdzona metoda na odświeżenie image. Bez względu czy chcemy wyglądać młodziej, czy poważniej – „zerówki” sprawdzą się idealnie!

Okulary przeciwsłoneczne – praktyczne i stylowe

Okulary przeciwsłoneczne kiedyś kojarzyły się głownie z ochroną wrażliwszych oczu przed promieniowaniem UV, zanieczyszczeniami bądź kurzem. Dziś to wyznacznik stylu. Kolor i kształt dostępnych okularów przeciwsłonecznych to ogromne bogactwo. Oprawki złote, białe, czarne, srebrne, złote z czarnym wykończeniem – dosłownie do wyboru do koloru! To samo można powiedzieć o barwach szkieł, gdyż oprócz klasycznych czarnych mamy choćby brązowe, niebieskie, zielone, różowe czy czerwone! 

A co ze kształtami? Tu również szaleństwo mile widziane! Klasyczne opcje przeplatane są bowiem kwadratami, serduszkami i np. gwiazdkami. Dorzućmy do tego tematycznie ozdoby (choćby kryształki) i możemy dobrać coś na każdą porę roku. 

Kolorowo lub klasycznie, elegancko lub bardziej ekstrawagancko… Dzięki okularom w bardzo prosty i relatywnie tani sposób wzbogacisz swoją kreację o element, który doda jej niezwykłego szlifu. Szalona wręcz różnorodność w tym zakresie to najlepsza zachęta do eksperymentów w poszukiwaniu niepowtarzalnego stylu, od którego inni nie będą w stanie oderwać oczu. Daj się porwać i przekonaj na własnej skórze o magii okularów! 

O Autorze /

OK!magazyn powstał w 2008 roku. Nadal jesteśmy pierwszym i jedynym czasopismem lifestyle obejmującym zasięgiem południową część województwa mazowieckiego. Chcesz się z nami skontaktować? Napisz wiadomość na e-mail: okmagazyn@okmagazyn.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Start typing and press Enter to search