OK!magazyn powstał w 2008 roku. Był pierwszym czasopismem lifestyle obejmującym zasięgiem południową część województwa mazowieckiego. Do 2020 roku wydawany był w ekskluzywnej formie papierowej.

W 2017 roku miesięcznik branży medialnej PRESS stworzył ranking najlepszych i najbardziej ekskluzywnych regionalnych pism lifestylowych w Polsce. OK!magazyn jako jedyny z Radomia i województwa mazowieckiego znalazł się w tym rankingu.

Specjaliści od mediów oceniali „magazyny ekskluzywne, w których swój wizerunek mogłyby prezentować dobre, lokalne firmy”. Jak zaznacza redakcja miesięcznika PRESS, kryteria oceny to przede wszystkim promocja lokalnych osobowości, a nie warszawskich celebrytów na „gościnnych występach”, dobre społeczne teksty i wywiady, a nie materiały, które mówią tylko o sukcesach prezesów spółek czy przypominają miejskie, czy urzędowe magazyny informacyjne. Pod lupę specjalistów od mediów trafiły również jakość składu, pomysł na makietę i złożenie wszystkiego w spójną całość.

W 2020 roku, dbając o stan naszej planety, zdecydowaliśmy się zintegrować nasz przekaz tylko do kanału internetowego, zachowując jednocześnie tożsamość ekskluzywnej marki medialnej.

Opis czytelnika

  • Kobiety w wieku 25-59 lat, dobrze wykształcone, mające stabilne dochody
  • Kobiety, które wysoko cenią jakość, są nowoczesne, otwarte i obyte w świecie oraz w mediach społecznościowych
  • Są spełnione, niezależne i świadome
  • Poszukują ciekawych informacji i rozrywki, unikając chaosu informacyjnego

Dlaczego my?

Doświadczenie i starannie wybrana grupa docelowa gwarantuje odpowiedni i co najważniejsze subtelny przekaz.

Jako pierwsi i jedyni w Polsce połączyliśmy wizualnie magazyn papierowy z interaktywnością, którą daje internet. Wystarczy spojrzeć na naszą „okładkę”.

Dzięki doskonałemu stylowi i innowacyjnym podejściu do treści w internecie OK!magazyn ugruntował swoją pozycję czołowego luksusowego magazynu lifestylowego w regionie.