dietetyk sportowy i dietetyk kliniczny

Absolwent Dietoterapii na Wydziale Medycznym w Lublinie. Pasjonat zdrowego i aktywnego trybu życia. Od zawsze fascynowało mnie to, jak jedzenie może wpływać na absolutnie wszystkie sfery życia człowieka. Czterokrotnie byłem wybierany najlepszym dietetykiem w Radomiu i jednym z najlepszych dietetyków w Polsce przez niezależny serwis Oferteo.pl.

Od 2017 roku prowadzę własną działalność gospodarczą – poradnie dietetyczną w centrum Radomia. Z mojej pomocy oraz wiedzy korzystają osoby z całej Polski. W latach 2019-2022 firma zdobyła nagrody: Top Firma, Laur Zaufania, Profesjonalny Sprzedawca, Orły Medycyny i Gabinet Polecany Przez Pacjentów.

Oprócz ogromnego doświadczenia klinicznego i udzielania pomocy ludziom w różnych dolegliwościach zdrowotnych zajmuję się też sportowcami. I to nie byle kim. Z mojej pomocy w przygotowaniu dietetycznym do zawodów korzystali m.in. Sara Jóźwiak (Mistrzyni Polski MMA), Mateusz Dyniewicz (Mistrz Polski w Boksie), Natalia Dworak (Mistrzyni Europy w Karate Kyokushin), Joanna Gabryluk (Dwukrotna Mistrzyni Świata Ju-Jitsu), Kacper Maruszczak (Medalista Mistrzostw Europy w Kick-Boxingu), Kamil Zięba (Mistrz Polski w Arm Wrestlingu – siłowaniu na rękę), Klaudia Chobot (Mistrzyni Europy w Judo), Oliwia Wiśnios (Mistrzyni Polski kadetek w boksie).

Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na e-mail: okmagazyn@okmagazyn.pl