dietetyk sportowy i dietetyk kliniczny

Absolwent Dietoterapii na Wydziale Medycznym w Lublinie. Pasjonat zdrowego i aktywnego trybu życia. Od zawsze fascynowało mnie to, jak jedzenie może wpływać na absolutnie wszystkie sfery życia człowieka. Czterokrotnie byłem wybierany najlepszym dietetykiem w Radomiu i jednym z najlepszych dietetyków w Polsce przez niezależny serwis Oferteo.pl.

Od 2017 roku prowadzę własną działalność gospodarczą – poradnie dietetyczną w centrum Radomia. Z mojej pomocy oraz wiedzy korzystają osoby z całej Polski. W latach 2019-2022 firma zdobyła nagrody: Top Firma, Laur Zaufania, Profesjonalny Sprzedawca, Orły Medycyny i Gabinet Polecany Przez Pacjentów.

Oprócz ogromnego doświadczenia klinicznego i udzielania pomocy ludziom w różnych dolegliwościach zdrowotnych zajmuję się też sportowcami. I to nie byle kim. Z mojej pomocy w przygotowaniu dietetycznym do zawodów korzystali m.in. Sara Jóźwiak (Mistrzyni Polski MMA), Mateusz Dyniewicz (Mistrz Polski w Boksie), Natalia Dworak (Mistrzyni Europy w Karate Kyokushin), Joanna Gabryluk (Dwukrotna Mistrzyni Świata Ju-Jitsu), Kacper Maruszczak (Medalista Mistrzostw Europy w Kick-Boxingu), Kamil Zięba (Mistrz Polski w Arm Wrestlingu – siłowaniu na rękę), Klaudia Chobot (Mistrzyni Europy w Judo), Oliwia Wiśnios (Mistrzyni Polski kadetek w boksie).

Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na e-mail: okmagazyn@okmagazyn.pl

  • Dlaczego dieta Twojej koleżanki nie będzie skuteczna w Twoim przypadku?
    Jeśli zdarzyło Wam się stresować tym, że efekty waszej diety nie są takie, jakbyście oczekiwały, mimo że Wasza znajoma schudła, jedząc identyczne rzeczy, możecie być pewne, że źle dobrałyście dietę. W tym wypadku o wiele lepiej udać się do specjalisty od żywienia (wybierzcie kogoś, kto najbardziej Wam odpowiada), dietetyk załatwi za Was robotę i dobierze […]
  • 3 diety, które pomogą Ci schudnąć w 2023 roku
    Choć gubienie wagi dla wielu ludzi może się wydawać proste, to czy naprawdę takie jest? Skoro poziom wiedzy na ten temat jest tak duży, a ogólnodostępnych metod nie brakuje, to dlaczego mimo wszystko odsetek ludzi z nadwagą i otyłych wciąż rośnie? I nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie. Wizjonerzy jak chociażby Elon […]