pedagog z wykształcenia, z zamiłowania pomoc od wizerunku

Moda, kosmetyki, zadbane kobiety to jej pasja. Kobieta jest jej absolutną misją! Żaden specjalista od coachingu, a łopatologiczna jego tłumaczka… Tłumaczka rozwoju i wszelkich prób oddzielenia ziarna od plew. Chce widzieć więcej świadomych, silnych i pięknych kobiet.

Matka dwójki dzieci, która wie, jak trudno jest latać z podciętymi skrzydłami, ale też wie, jak użyć do nich plastra. Przedsiębiorczyni, która wspomaga kobiety w odkrywaniu ich potencjału, oraz nowych dróg (ścieżek) w życiu, pomaga im w budowaniu biznesu online, wspierając ich przedsiębiorczość i pokazując jak stawiać pierwsze kroki. Praca nad sobą to największe bogactwo. Wyznaje zasadę dość kontrowersyjną, że albo coś jest czarne, albo białe, choć sama lubi ubierać się w kolory.

Jesteś świadomą kobietą swojej sytuacji i chcesz coś zmienić albo spróbować czegoś nowego? Jesteś po przejściach i masz siłę coś postanowić, aby wprowadzić zmiany unoszące Cię ponad wszystkim? A może chcesz budować swój plan B? Napisz do mnie, pomogę Ci stworzyć wizję i zmienić myślenie.

Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na e-mail: okmagazyn@okmagazyn.pl

Moje publikacje w serwisie OK!magazyn. Miłej lektury… mam nadzieję, że znajdziesz interesujące Cię tematy.