Najmodniejsze nakrycie głowy? To beret!

Berety to klasyka, którą na powrót przywołują domy mody oraz popularne sieciówki. To gorący dodatek tej jesieni, a także wspomnienie roku 2000 i zapowiedź modowego powrotu tej dekady.

Nie można zaprzeczyć, że beret należy do modowej klasyki i pewnego kanonu, który co jakiś czas powraca do łask w iście paryskim stylu, bo to właśnie z Paryżem kojarzymy go najbardziej. Ta jesień nie tylko zachęca do sięgnięcia po to nakrycie głowy, ale też nadania mu współczesnego sznytu.

Zainwestuj w beret wykonany z nieoczekiwanych materiałów (pomyśl o lakierowanej skórze, sztruksie lub aksamicie), aby uzyskać mniej tradycyjne podejście do klasycznego trendu. Ci, którzy chcą pójść o krok dalej, mogą pomyśleć o stylizacji nakrycia głowy koralikami, broszką lub delikatną woalką inspirując się domem mody Dior.

Można również postawić na nieoczywiste fasony tego nakrycia głowy, wybierając beret nawiązujący do stylu militarnego. Oczywiście z mody nie wychodzą jego klasyczne fasony. W tym wypadku, jeśli zapragniemy niecodziennego zestawienia, możemy połączyć beret z mniej formalnym strojem lub jesiennej garderobie nadać odrobinę soczystych kolorów.

Mohito – 49,99 zł
Stradivarius – 35,90 zł
Orsay – 49,99 zł
Reserved – 39,99 zł
Reserved – 39,99 zł
Reserved – 39,99 zł
ZARA – 45,90 zł
ZARA – 49,90 zł
MANGO – 69,99 zł
MANGO – 69,99 zł
Bershka – 49,90 zł