Monika Pawelec w kreacjach Sylwii Wilk

Oto suknie, które wzbudziły emocje wśród uczestników Mistrzostw Polski w tańcach latynoamerykańskich. Mistrzyni tańca, Monika Pawelec, zachwycała czterema kreacjami Sylwii Wilk.

Monika Pawelec była jedną z jurorek konkursu. Ceniona w Radomiu mistrzyni tańca i właścicielka Centrum Tańca Pawelec zachwycała sukniami jednej z najlepszych radomskich projektantek, Sylwii Wilk.

Mistrzyni pochwaliła się również stylizacjami w mediach społecznościowych. Internauci w komentarzach, w nawiązaniu do miejsca i wydarzenia, zaczęli wystawiać własne noty.

Sylwia Wilk w rozmowie z OK!magazynem zdradziła, że Monika Pawelec jest wymagającą klientką, jeśli chodzi o dobór stylizacji. „Zawsze wie, czego chce i potrafi to precyzyjnie określić. Dodatkowym wyzwaniem była specyfika miejsca i wydarzenia, gdzie Monika miała w nich wystąpić jako jurorka. Kreacje musiały mieć więc tak zwany pazur” – opowiada projektantka.

Suknie miały zatem być komfortowe w noszeniu i podkreślać sportową sylwetkę mistrzyni tańca.

Na kreacje złożyły się dwie czarne suknie. Jedna z odsłoniętymi plecami, a druga z nietypowym wcięciem w talii sprawiała wrażenie połączenia bluzki i spódnicy. Trzecia kreacja to złota suknia z jednym koronkowym rękawem, przypominającym kolczugę i intrygującym dekolcie oraz odważnym rozcięciem na nodze. Talię podkreślał złoty, skórzany pasek.

Suknia finałowa na wieczorną galę to prosty, klasyczny krój połączony z trenem, całkowicie zabudowana w przodzie z długimi rękawami, ale… eksponująca plecy. Została uszyta ze złotego, lśniącego materiału, który jest niezwykle miękki w dotyku. Co ciekawe, kreacja została uszyta tylko w jednym egzemplarzu.

Opracowanie: OK!magazyn