Maski i chusty. Moda z filtrami w tle [KONKURS]

Jeśli szukasz oryginalnej maski lub chusty, to ten tekst jest dla Ciebie. Nowe maski filtrujące zostały zaprojektowane z myślą o komforcie, dając 98% skuteczności filtracji antybakteryjnej. Przy okazji – jest też wiele szalonych wzorów dla najmłodszych.

Zasłanianie twarzy w drodze do pracy, podczas zakupów lub choćby tylko biegania stało się już powszechnym widokiem. Nasze życie wygląda inaczej i prawdopodobnie w najbliższej przyszłości nic się nie zmieni.

Kilka miesięcy temu, kiedy ogłoszono pandemię i wskazano noszenie masek, jako środka ograniczającego rozprzestrzenianie się wirusa, wszyscy szukaliśmy jakichkolwiek dostępnych produktów. Z czasem zaczęliśmy szukać wzorów, które nam się podobają. Teraz czas połączyć modę z prawdziwą ochroną. I choć setki firm promują tyleż samo wzorów i kolorów, to najlepiej wybrać maskę, która skutecznie zapobiegnie rozprzestrzenianiu się zarazków, będzie modna, ale przede wszystkim idealnie dopasowana do kształtu naszej twarzy.

Poznaj BUFF® od polskiego dystrybutora

Maseczka BUFF® FILTER MASK nie jest zrobiona z kolejnego materiału, w którym przy niskiej temperaturze zewnętrznej, nasza skóra będzie odczuwać dyskomfort, a my będziemy mieli wrażenie, że nasza twarz jest mokra.

Ta w pełni oddychająca maseczka ma regulację z tyłu głowy, dzięki czemu nie powoduje ucisku wokół uszu i pozwala łatwo dostosować rozmiar. Jest wykonana ze specjalnej tkaniny CoolNet UV + ®, która zabezpiecza przez niebezpiecznym promieniowaniem UV UPF50+.

Miłośnikom ekologii ta maska szczególnie przypadnie do gustu. CoolNet UV + ® pozyskuje się z recyklingu. Można ją prać w pralce w temperaturze 60ºC. Biegacze również ją docenią – zadaniem włókien jest chłodzenie naszej skóry, co sprawnie odprowadza wilgoć na zewnątrz.

Na wewnętrznej kieszeni zastosowano antybakteryjną technologię HeiQ Viroblock NPJ03, jony srebra zapobiegają rozwojowi bakterii, znacznie podnosząc naszą higienę osobistą.

Każda maska filtrująca BUFF® sprzedawana jest w zestawie z pięcioma filtrami zamiennymi. Filtr wykonany z trzech połączonych warstw zapewnia 98% skuteczność filtracji bakteryjnej (BFE) i doskonałą oddychalność.

Dostępna jest w wielu kolorach i rozmiarach dla dzieci i dorosłych.

Chusta – to naprawdę hit!

Modnie znaczy… wygodnie. Dlatego świat mody tak często adaptuje pod bieżące potrzeby elementy garderoby, które używamy na co dzień. I tak właśnie powstały chusty z filtrami antybakteryjnymi. Można je nosić na wiele sposób – zastępują w zimne dni szal czy komin. Filtr spełnia wymagania normy EN 14683: 2019 + AC w odniesieniu do skuteczności filtracji antybakteryjnej (BFE%), uzyskując klasyfikację typu I i II, co daje efekt 98% skuteczności filtracji przy zachowaniu doskonałej oddychalności.

Materiał, który również pochodzi z recyklingu (wykonany z plastikowych butelek przetworzonych na włókna), chroni też przed słonecznym promieniowaniem ultrafioletowym. Zwłaszcza zimą ochrona skóry twarzy czy szyj zasługuje na naszą uwagę. Śnieg odbija około 80% światła słonecznego, a jeśli planujesz wyjazd w góry, to na każde 300 metrów wysokości oddziaływanie światła zwiększa się o około 2 procent.

I jeszcze jedna ważna cecha – tkanina z której wykonano chusty to technologia 4-Way Ultra Stretch. Jednym zdaniem – świetnie dopasowuje się do naszego ciała, zapewniając komfort noszenia bez uciskania naszej skóry. Przy okazji jest to tkanina o właściwościach odprowadzających wilgoć. Transportuje pot i wilgoć przez tkaninę, dzięki czemu odparowywanie jest szybsze.

Z chust szczególnie zadowolone będą… dzieci. Nie tylko dlatego, że chusta jest bardziej komfortowa niż maseczka. Ale też dlatego, że nie musimy o maseczkach pamiętać, mając w ciągu dnia na sobie chustę, która jednocześnie jest ciekawym elementem garderoby. Duża liczba wzorów, w tym bajkowych, jeszcze bardziej zachęci nasze pociechy do ich noszenia i dbania o swoje zdrowie.

W przypadku wzorów dla dzieci i dorosłych dostępne są również wielofunkcyjne chusty przeznaczone do całorocznego użytku bez filtrów antybakteryjnych. Zapewniają ochronę przed chłodem podczas intensywnych aktywności na świeżym powietrzu, takich: jak bieganie w terenie, trekking, bouldering, piesze wycieczki, jazda konna, jazda na rowerze lub na motocyklu. Chusta Buff® to wielofunkcyjne akcesorium, które można nosić na różne sposoby. Jest elastyczna i doskonale sprawdza się jako chustka na szyję, jako opaska, chusta na głowę czy czapka.

Czas na konkurs

Do wygrania maseczki BUFF® FILTER MASK i chusty BUFF® z filtrem STURE DENIM.

Zasady są proste – wystarczy odpowiedzieć na 2 proste pytania i dokończyć zdanie w formularzu poniżej. Podpowiedzi znajdują się na stronie internetowej polskiego dystrybutora BUFF®, firmy Malavi oraz w tekście powyżej.

Prawidłowe odpowiedzi (prawidłowa może być jedna, dwie lub trzy w danym pytaniu) i najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy. Konkurs trwa do 9 grudnia 2020 roku do północy. Zwycięzców powiadomimy w osobnej korespondencji mailowej do dnia 11 grudnia 2020 roku. Życzymy powodzenia!

Pytanie 1

Zaznacz prawidłową odpowiedź. Pamiętaj, że prawidłowa może być jedna, dwie lub trzy w tym pytaniu.

Pytanie 2

Pytanie 3

Dokończ zdanie. Tu liczy się Twoja kreatywność, nagrodzimy najciekawsze naszym zdaniem odpowiedzi.

Twoje dane

* - pola wymagane