Kilka pomysłów na udaną grę wstępną

Seks oczywiście musi być przyjemnością dla obojga partnerów. Czasami nieunikniona będzie gra wstępna. Kobiety, które uwielbiają pocałunki i pieszczoty będą wymagały od swojego partnera czegoś więcej. Konieczne będzie w takiej sytuacji zaangażowanie się w początkową fazę, przez co libido kobiety podniesie się.

Romantyczna atmosfera przy grze wstępnej może być przyjemnym początkiem do późniejszych uniesień. Dzięki temu możemy wnieść seks na jeszcze wyższy poziom doskonałości. Oczywiście nie ma uniwersalnego planu na grę wstępną. Możemy przytoczyć jednak kilka pomysłów, które można zastosować według swoich preferencji.

Stroje

Dzięki przebierankom można zaskoczyć swojego partnera. Najczęściej ten sposób jest wykorzystywany przez kobiety. Stroje pielęgniarki, uczennicy czy pokojówki będą świetnie oddziaływać na umysł mężczyzny.

Gry erotyczne

Obecnie coraz popularniejsze stają się gry erotyczne. Mogą one być zarówno w wersji planszowej lub jako karty do gry. Jest to dobry pomysł na urozmaicenie gry wstępnej. Takie gry mogą dodatkowo posiadać w zestawie różne gadżety erotyczne, które mogą się przydać na następnych etapach igraszek.

Wspólna kąpiel lub prysznic

Jest to kolejne bardzo popularne rozwiązanie na grę wstępną. Kiedy myjecie siebie nawzajem dodatkowo wykonujecie lekki i zmysłowy masaż. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zejść do bardziej intymnych części ciała. Taka gra wstępna może mieć swój finał w sypialni. Można się także zdecydować na seks pod prysznicem czy w wannie.

Erotyczny masaż

Taki masaż pozwoli drugiemu partnerowi rozluźnić się. Może on także mieć podtekst erotyczny. Warto do takiego masażu dobrać odpowiednią muzykę, światło oraz olejek. Na samym początku lepiej jest zacząć od szyi, ramion czy pleców, a następnie zbliżać się do bardziej wrażliwszych miejsc.

Striptiz

Z tego rozwiązania skorzystać mogą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Zapewne niejedna kobieta marzyła o swoim własnym chippendalsie. Erotyczny taniec może z powodzeniem rozpalić drugą połówkę, przez co będzie ona gotowa na wszystko.

Seks oralny

Seks oralny jest świetnym rozwiązaniem, jeśli zależy nam na szybszej grze wstępnej. Jest to nadal skuteczny sposób, który możemy łączyć z seksem hiszpańskim. Warto się przyjrzeć także pozycji 69.

Akcesoria BDSM

Jeżeli zależy wam natomiast na mocniejszej grze wstępnej, to warto zdecydować się na różne gadżety BDSM. W takiej sytuacji jedna osoba wciela się w osobę uległą, a druga w osobę dominującą. BDSM nie musi się wiązać tylko z skórzanymi strojami oraz zadawaniem bólu. Dostępne są także akcesoria soft, które świetnie sprawdzą się na sam początek. Tanie wibratory znajdziecie też tu.

Seks w miejscu publicznym

Zapewne niejedną parę kręci seks w miejscu publicznym lub nieprzeznaczonym do tego. Jest to szybki i spontaniczny seks, który może rozpalić nie jedną parę. Warto się jednak upewnić, że dane miejsce będzie ustronne i żaden widz nie przerwie wam zabawy.