Jubileusz Amfiteatru: koncert Artura Andrusa

Dziennikarz, prezenter telewizyjny i radiowy, aktor, pisarz, poeta, autor tekstów piosenek, piosenkarz, artysta kabaretowy i konferansjer. Talent Artura Andrusa będzie można oklaskiwać podczas recitalu kabaretowego.

Druga odsłona jubileuszowych koncertów Amfiteatru: 11 października w sali koncertowej w Zespole Szkół Muzycznych im. O. Kolberga Recital Kabaretowy Artura Andrusa, w którym usłyszymy znane, lubiane, wciąż przez publiczność oczekiwane utwory, będące już niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej.

„Pojawią się także utwory z ostatniego albumu „Sokratesa 18″. Są to piosenki o podróżach – dalekich i bliskich. O miejscach. Takich, w których autor był i takich, w których go nie było, bo niektóre nawet nie istnieją. O uczuciach. Własnych i cudzych. Przeżytych, zauważonych, zasłyszanych i zmyślonych. Trochę poważnie i trochę nie. Piosenki będą przeplatane wierszami, humorystycznymi komentarzami, anegdotami, zawsze na najwyższym poziomie – o czym chyba nikogo, kto zetknął się z tym artystą nie trzeba przekonywać” – opowiada Katarzyna Wiśniewska z Amfiteatru.

Arturowi Andrusowi towarzyszą muzycy: Wojciech Stec – fortepian, gitara; Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon; Łukasz Poprawski – saksofony, klarnet; Paweł Żejmo – perkusja.

Koncert odbędzie się 11 października w sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga, ul. 25 Czerwca 70. Wstęp od godz. 18.

Wstęp wolny. Ze względu na obostrzenia COVID-19 będą obowiązywały zapisy poprzez formularze on-line dostępne na www.amfiteatr.radom.pl i www.facebook.com/amfiteatr.radom od 5 października od godz. 10. Druga pula wejściówek dostępna będzie od 6 października od godz. 17.

Źródło: MOK Amfiteatr/Katarzyna Wiśniewska