Jesienią nie przestają być modne koszule XXL

Koszule oversize triumfowały latem – stając się doskonałą alternatywą dla równie modnych sukienek. Z powodzeniem możemy wykorzystać je teraz w jesiennych stylizacjach.

Ostatnie miesiące dokonały prawdziwej rewolucji w modzie, jak również w naszym podejściu do zakupów i sposobu kompletowania garderoby. Styliści nadal dyskutują na temat kapsułowej garderoby, składającej się z kilkunastu dobrze przemyślanych elementów, które pasują do siebie i pozwalają kreować różnorodne stylizacje.

Niewątpliwie moda zaczyna się zwracać w kierunku bardziej oszczędnym, bazującym na uniwersalnych wielowymiarowych elementach.

Jednym z takich wszechstronnych elementów garderoby są koszule oversize. Latem z powodzeniem mogą stanowić alternatywę dla sukienek, świetnie sprawdzają się w miejskich stylizacjach z dżinsowymi szortami, luźnymi spodniami czy zwiewnymi spódnicami, tworząc bardziej eleganckie zestawienie. Jesienią i zimą z powodzeniem mogą przybrać postać tunik, zestawione ze skórzanymi spodniami, obszernymi swetrami i botkami, stanowią połączenie elegancji i luzu.

Wybraliśmy dla Was kilka modeli, które znajdziecie w popularnych sieciówkach w sklepach internetowych.