Hermitage Collection już w Polsce

Diamenty, perły, szmaragdy, rubiny. Nie tylko kobiety kochają biżuterię, błyskotki i drogocenne klejnoty. Wśród wiernych klientów luksusowych marek biżuteryjnych, takich jak Bvlgari, Messika czy Chopard są zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Noszą je gwiazdy, celebryci oraz koronowane głowy, a ich szyje niejednokrotnie uginają się od setek karatów ukrytych w przepięknych kształtach biżuterii wartej miliony.

Od wakacji blaskiem diamentów najwyższej marki – Hermitage Collection – będą mogły się zachwycać kobiety w Polsce. Najnowsza kolekcja włoskich projektantów Hermitage Collection to wyjątkowy wybór złotych, platynowych pierścionków, bransoletek, naszyjników i kolczyków z najwyższej jakości diamentami.

Misterne kształty, ponadczasowe formy, pełne przepychu detale – obok biżuterii w stylu Solitaire nikt nie przejdzie obojętnie.

Hermitage Collection to diamenty w nowoczesnym wydaniu. Blask szlifu brylantowego został zwielokrotniony dzięki elementowi z białego złota, który potęguje lśnienie każdej fasety brylantu, optycznie go powiększając.

Diamonds are forever – śpiewała Shirley Bassey w tytułowej piosence jednej z ekranizacji przygód agenta 007. Twórcy kolekcji zadbają o to, aby biżuteria Hermitage Collection z diamentami trwała wiecznie.

Do wszystkich wyrobów jubilerskich, dołączony jest certyfikat gwarancyjny rzeczoznawców, których kwalifikacje potwierdzili specjaliści Wysokiej Rady Diamentów z Antwerpii (HRD).

Dzięki temu, mamy pewność, że każdy zakupiony produkt Hermitage jest zgodny z prezentowanymi przez nas parametrami.

Niezależnie od tego, czy potraktujesz zakup biżuterii Hermitage collection jako inwestycję, prezent lub ukoronowanie sukcesu zawodowego, ponadczasowe piękno kolekcji Solitaire uwiedzie Cię na zawsze.

Drogocenna biżuteria nie podlega modom. Jej zakup można potraktować jako pewną inwestycję kapitału.

Podarowana w prezencie zachwyci każdą kobietę. A obdarzona należnym jej szacunkiem, przetrwa dekady, stając się częścią rodzinnego dziedzictwa.

Z diamentowymi kolekcjami Hermitage możecie zapoznać się w salonie sprzedaży przy placu Piłsudskiego w Warszawie (budynek Metropolitan). Hermitage Boutique to ekskluzywny salon sprzedaży wielu prestiżowych marek zegarkowych i biżuteryjnych z całego świata.

W ofercie znajdują się m.in. zegarki znamienitych szwajcarskich manufaktur zegarmistrzowskich, takich jak Audemars Piguet, Girard-Perregaux czy Franck Muller, czy biżuteria z Włoch, Szwajcarii, Francji czy Niemiec, produkcji tak uznanych firm jak Bulgari, Chopard, Messika czy Chaumet.

O Autorze /

OK!magazyn powstał w 2008 roku. Nadal jesteśmy pierwszym i jedynym czasopismem lifestyle obejmującym zasięgiem południową część województwa mazowieckiego. Chcesz się z nami skontaktować? Napisz wiadomość na e-mail: okmagazyn@okmagazyn.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Start typing and press Enter to search