Fiat i Jeep walczą z koronawirusem!

Doświadczenia związane z pandemią koronawirusa pokazały nam, jak szczególna uwagę należy zwrócić na zachowanie czystości i jakości powietrza w samochodzie. Właściciele Fiatów, Alfa Romeo i Jeepów w promocyjnych cenach mogą teraz dezynfekować klimatyzację!

Korzystanie z prywatnego samochodu to obecnie najbezpieczniejszy sposób przemieszczania się. Aby zmniejszyć ryzyko zakażenia, warto znać wszystkie punkty w samochodzie, w których może zagnieździć się koronawirus.

Badania naukowe pokazują, że może on być aktywny na różnego rodzaju powierzchniach nawet do trzech dni. Dlatego regularne czyszczenia auta jest niezwykle istotne. Należy zatem skupić się na klamkach, przyciskach, pokrętłach i bagażniku.

Oprócz tego warto regularnie ozonować auto i serwisować klimatyzację czy układ wentylacji. Zazwyczaj robimy to raz w roku podczas przeglądu klimatyzacji, natomiast teraz warto ją przeprowadzać zdecydowanie częściej, np. raz w miesiącu. To szczególnie ważne, bo ozonowanie skutecznie eliminuje bakterie i wirusy w naszym aucie. Na pewno warto też wymienić filtr kabinowy, co zresztą można wykonać samodzielnie, bo sprawny układ klimatyzacji to mniejsze ryzyko rozwijania się wirusów i bakterii w aucie.

Właściciele Fiatów i Jeepów mają to szczęście, że koncern zadbał o ich własne bezpieczeństwo

Każdy posiadacz Jeepa, Fiata i Alfa Romeo może umówić się na spotkanie lub wydrukować specjalny kupon promocyjny, który uprawnia do skorzystania z atrakcyjnej oferty dezynfekcji auta, układu klimatyzacji i wentylacji oraz wymiany filtra kabinowego

Akcja promocyjna trwa do 31 sierpnia 2020 roku. Obejmuje samochody marek Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo i Jeep.

Poza serwisem klimatyzacji akcja obejmuje również sprawdzenie: opon, układu hamulcowego, akumulatora i piór wycieraczek. Dodatkowo serwis oferuje atrakcyjne rabaty na części (do 20 procent) i na usługi montażu filtra kabinowego (dodatkowe 10 procent).

Radomski dealer marek Fiat i Jeep zaprasza – Romar Sp. z o.o., al. Wojska Polskiego 6/10