Zabiegi depilacja laserowej są bardzo popularne w sektorze beauty. Współcześnie kliniki kosmetyczne mogą się poszczycić wykorzystywaniem innowacyjnych technologii, które umożliwiają szybkie i skuteczne przeprowadzenie zabiegu usuwania włosków z różnych partii ciała. Do tego efekty uzyskiwane dzięki profesjonalnym zabiegom cechuje niezwykła trwałość, której nie możemy oczekiwać w przypadku tradycyjnej depilacji.

Dlaczego epilacja laserowa jest naprawdę skuteczna?

Depilacja laserowa umożliwia nam pozbycie się niechcianego owłosienia podczas zaledwie kilku spotkań. Konieczna ilość powtórzeń zabiegu zależeć będzie od partii ciała, ale też typu skóry oraz specyfiki włosów. Zwykle, nawet na większych i trudniejszych do depilacji partiach ciała, permanentne usunięcie włosków jest możliwe już podczas kilku spotkań.

Przewaga epilacji laserowej nad tradycyjnymi metodami

Część osób z pewnością zadaje sobie pytanie: czy warto zdecydować się na zabieg depilacji laserowej? Czy nie wystarczą standardowe metody? W wielu przypadkach odpowiedź jest tylko jedna – nie wystarczą. Osoby zmagające się z nadmiernym owłosieniem bardzo często nie są w stanie pozbyć się niechcianych włosów, a zabieg innowacyjnym laserem pozwala pozbyć się tego problemu trwale i skutecznie.

Depilacja laserowa jest bardzo wygodnym rozwiązaniem – również dla osób, które nie mierzą się z poważniejszymi problemami z owłosieniem. Pozwala oszczędzić czas, uniknąć podrażnień związanych z tradycyjnymi metodami, a także pozbawić się stresu związanego z odrastającymi włosami.

Depilacja laserem Vectus Palomar

Rozwiązaniem rekomendowanym przez wysokiej klasy kliniki medycyny estetycznej oraz kosmetologów jest zabieg laserowy Vectus Palomar. To metoda doceniana i uznawana za skuteczną na całym świecie. Laser Vectus wykorzystuje także ponowne odbicie światła, które naturalnie podczas zabiegu odbija się od skóry, co potęguje jego skuteczność. Termiczne zniszczenie cebulek włosów, dzięki oddziaływaniu lasera, pozbawia nas ryzyka pojawienia się wrastających włosów.

Zalety epilacji laserowej

Jeśli zastanawiacie się, jakie są niekwestionowane zalety depilacji laserowej, to wśród nich warto wymienić:

  • wysoką i potwierdzoną doświadczeniami kosmetologów skuteczność zabiegu,
  • trwałe pozbycie się problemu owłosienia na różnych partiach ciała (brzuch, pachy, nogi, twarz, okolice bikini, plecy),
  • całkowitą bezbolesność zabiegu – efekty osiągane są przy pomocy wysyłanych pod skórę wiązek światła, a podczas zabiegu wykorzystywana jest specjalna technologia chłodząca,
  • uszkodzeniu ulega wyłącznie komórka włosa – przy laserowej depilacji Vectus Palomar specjalne urządzenie odczytuje parametry skóry i dostosowuje do nich moc działania, dzięki czemu zabieg jest bezpieczny i bezinwazyjny.

Należy pamiętać, że zabieg epilacji laserowej warto wykonać w dobrej klinice, w którym wykwalifikowany personel zadba o to, by pacjent podczas całego procesu czuł się komfortowo i bezpiecznie. Profesjonalne kliniki dysponują również nowoczesnymi narzędziami, co gwarantuje osiągnięcie oczekiwanych rezultatów.

Jaki jest koszt epilacji laserowej?

Koszty depilacji laserowej zależą przede wszystkim od wybranej partii ciała. Choć na pierwszy rzut oka mogą wydawać się wysokie, to biorąc pod uwagę trwałość tej metody – z pewnością nie przewyższają cenowo tradycyjnych zabiegów depilacyjnych, a gwarantują spokój i pewność, że skóra zawsze będzie gładka.