Black Friday w PANEK bez ściemy

Jak wynika z badań przeprowadzonych na zamówienie OVHcloud blisko połowa ankietowanych skorzystała z ofert promocji generowanych na potrzeby BlackFriday. Aby promocja była atrakcyjna, musi być prosta i PRAWDZIWA. Pozorne obniżki blokuje np. sklep Allegro, oferty weryfikują również Klienci.

„To nie jest czas, kiedy można powiedzieć, że jest taniej, chociaż jest drożej. Mamy duże grono Klientów uzbrojonych w kalkulatory i znających się na nich lepiej niż wielu analityków. Black Friday w PANEK CarSharing będzie bez ściemy”- informuje Dyrektor Marketingu i Rzecznik Prasowy PANEK S.A, Katarzyna Panek.

87 procent badanych zrobi zakupy online, w tym aż 48 procent mówi, że wykorzysta do tego internet. 41 procent ankietowanych planuje wydać więcej niż 500 zł. Sprzedawane podczas zakupowego święta produkty będą przede wszystkim dobrami materialnymi, głównie ubraniami i butami, ale na liście zakupowej znajdą się też usługi.

„Sprzedaż usług jest wyzwaniem, nie można ich wziąć w rękę, założyć, pochwalić się otoczeniu. Usługi są czymś, co wymaga planowania. Wiele osób potrafi kupić np. nowe buty czy drobną elektronikę pod wpływem impulsu. Usługa wymaga wyobraźni. W tym roku poza czymś, co jest wirtualne, będziemy sprzedawać również rzeczy materialne. W świeżo otwartym sklepie PANEK dostępnym z poziomu naszej strony internetowej będzie można kupić vouchery oraz produkty” – dodaje Katarzyna PANEK.

PANEK CarSharing to nie jedyna firma, która dostosowuje się do bieżącej sytuacji. W tym roku na Black Friday będzie można kupić na przykład maski.

Oferta PANEK CarSharing będzie zróżnicowana, dotychczasowi Klienci będą mogli kupić przedpłaty po bardzo okazyjnych cenach.

To już nowa tradycja, sprzedaż środków na przyszłe przejazdy to hit ostatnich miesięcy. Środki można wykorzystać bezterminowo, a zakup z dodatkowym bonusem pozwala zmniejszyć cenę przejazdów i ograniczyć liczbę faktur. To rozwiązanie doceniają szczególnie przedsiębiorcy i osoby, które co jakiś czas stykają się z usługą.

Mechanizm promocji jest bardzo prosty: do każdej wpłaty Klient otrzymuje dodatkowe środki na przejazdy.

Osoby, które chcą kupić voucher i podarować go komuś również mogą to zrobić. Nie trzeba posiadać konta w usłudze, żeby kupić produkt. W nowo otwartym sklepie na Allegro będzie można kupić voucher także poza ofertą Black Friday. Podczas zakupowego święta będzie jednak można liczyć na specjalne zniżki:

 • Voucher na CarSharing za 20 zł – Klient otrzymuje 20 zł
 • Voucher na CarSharing za 50 zł – Klient otrzymuje 50 zł
 • Voucher na CarSharing za 100 zł – Klient otrzymuje 110 zł
 • Voucher na CarSharing za 150 zł – Klient otrzymuje 170 zł
 • Voucher na CarSharing za 200 zł – Klient otrzymuje 220zł
 • Voucher na CarSharing za 250 zł – Klient otrzymuje 270 zł
 • Voucher na CarSharing za 300 zł – Klient otrzymuje 330 zł
 • Voucher na CarSharing za 400 zł – Klient otrzymuje 440 zł
 • Voucher na CarSharing za 500 zł – Klient otrzymuje 550 zł
 • Voucher na CarSharing za 600 zł – Klient otrzymuje 660 zł
 • Voucher na CarSharing za 700 zł – Klient otrzymuje 770 zł
 • Voucher na CarSharing za 800 zł – Klient otrzymuje 880 zł
 • Voucher na CarSharing za 900 zł – Klient otrzymuje 1 000 zł + zestaw gadżetów PANEK i wersja papierowa vouchera gratis, pakowanie na prezent gratis
 • Voucher na CarSharing za 1000 zł – Klient otrzymuje 1250 zł + zestaw gadżetów PANEK i wersja papierowa vouchera gratis, pakowanie na prezent gratis
 • Voucher na CarSharing za 1200 zł – Klient otrzymuje 1 500 zł + zestaw gadżetów PANEK i wersja papierowa vouchera gratis, pakowanie na prezent gratis
 • Voucher na CarSharing za 1500 zł – Klient otrzymuje 2 000 zł + zestaw gadżetów PANEK i wersja papierowa vouchera gratis, pakowanie na prezent gratis

Wszystkie powyższe oferty będą dostępne do niedzieli do północy, w poniedziałek w sklepie pojawi się oferty zakupowe z darmową przesyłką. Tylko podczas Cyber Monday (30.11) klienci Panka będą mogli zrobić zakupy w sklepie Allegro z darmową wysyłką. To jeszcze nie wszystko, planowane jest wprowadzenie produktów łączonych. Tylko w Cyber Monday można będzie zakupić:

 • Maseczkę w wybranym wzorze za 12,99 zł (+ darmowa wysyłka)
 • Dowolnej wartości voucher, do którego można będzie dokupić maseczkę za 9,99 zł (+ darmowa wysyłka)
 • Wielopak maseczek: pierwsza za 12,99 zł, druga za 9,99 zł a trzecia za 6,99 zł (+ darmowa wysyłka)

W ramach Cyber Monday dostępne będą na przykład długo oczekiwane maski dla fanów marki, które firma wysyłać będzie za darmo. Każda z nich wykonana jest z dbałością o szczegóły, jest bardzo wygodna w użytkowaniu i posiada ergonomiczny kształt. Na nosku znajduje się usztywnienie z drucikiem pozwalające na przystosowanie produktu do każdej twarzy i gwarantujące odpowiednie przylegania. PANEK CarSharing informuje, że maski to dopiero początek i z czasem w sklepie pojawią się kolejne produkty być może z czasem również ubrania.

Więcej informacji na stronie internetowej PANEK CarSharing i stronie serwisu Allegro.

Źródło: PANEK CarSharing