560 koni mechanicznych w CarSharingu! Tego jeszcze nie było

Do usługi PANEK CarSharing dołącza właśnie samochód o najmocniejszym silniku w historii. Bentley Continental dostępny jest już w grupie Extreme i można go wynająć… na minuty.

PANEK CarSharing od początku swojego funkcjonowania na rynku stawia na oryginalność. Usługi nie można nazwać statyczną, cały czas zaskakuje i prezentuje nowości.

Niedawno do floty dołączyło BMW i8, które stanowiło najdroższy samochód w CarSharingu na świecie. Teraz firma pobija swój własny rekord!

Jak wynająć… Bentley’a?

Jest szybki, elegancki, wyjątkowy w środku, szykowny i zwraca na siebie uwagę. Bentley Continental to bardzo nietypowe auto, dlatego warto zapoznać się z instrukcją znajdującą się w schowku, aby móc je szybko opanować.

Silnik 6.0 W12 składa się z czterech rzędów po trzy cylindry każdy, rozwartych pod kątem 15° i opartych na jednym wale głównym. Z pojemności 5998 cm³, dzięki dwóm turbosprężarkom KKK, uzyskuje moc 560 KM i maksymalny moment obrotowy na poziomie 650 Nm!

Foto: PANEK CarSharing

2-drzwiowy coupé ma najmocniejszy silnik w całej flocie firmy i prawdopodobnie w całym CarSharingu! Samochód rozwija maksymalną prędkość 318 km/h, a przyspiesza od 0 do 100 km/h w 4,8 s. Poza tym oferuje bardzo dobry zestaw nagłośnieniowy wraz ze zmieniarką płyt kompaktowych. Autem podróżować mogą 4 osoby.

Na potrzeby PANEK CarSharing Continental zyskał zupełnie nowy kolor, którego nie oferowała żadna fabryka. Pankowy Bentley jest perłowy i posiada charakterystyczne dla aut wynajmowanych w Panek logotypy i wizerunek ptaka na masce.

Aby wynająć Bentleya Continentala należy posiadać zainstalowaną aplikację PANEK CarSharing, zweryfikowane konto i wydane 2000 zł w usłudze. Samochody najwyższej klasy są dostępne tylko dla osób, które są związane z marką i korzystają z usług nie od dziś.

Koszt wynajęcia to 3,99 zł za minutę i 4,99 zł za kilometr liczone łącznie.

Pełną ofertę wynajmu samochodów znajdziesz na stronie PANEK CarSharing.

Źródło: Panek