Zakupy - OKmagazyn

Przejdź do treści
ZAKUPY

Jak rozpoznać oryginalne UGG

Sezon na UGG rozpoczęty. Ale 90 procent obuwia oferowanego na popularnych aukcjach w Polsce, są replikami. Ku zdziwieniu wszystkich autentyki, są produkowane w Chinach a nie w Australii. Przeczytaj jak zidentyfikować oryginał.

Sztuka w łazience. Ale nie tylko!

Grzejnik to podstawowy element wyposażenia. Dlaczego? Ponieważ podstawową cechą jest odpowiednie ogrzanie pomieszczenia. Ale równie istotna pozostaje możliwość suszenia na nim ręczników oraz bielizny. Właśnie dlatego odpowiedni wybór grzejnika to istotny element aranżacji wnętrza, który powinniśmy dobierać nie tylko ze względu na jego wygląd, ale także parametry.

Szczoteczka elektryczna. Jaką wybrać dla dziecka, a jaką dla dorosłego?

Elektryczne szczoteczki do zębów są coraz bardziej popularne w naszym kraju. Ich działanie jest o wiele bardziej wygodne, praktyczne i skuteczne od tradycyjnych szczoteczek manualnych. Wybór odpowiedniej szczoteczki nie jest łatwy, ponieważ poszczególne modele różnią się od siebie różnymi właściwościami, ceną zakupu i kosztami eksploatacji.

Gadżety, które ułatwiają treningi

Kompletny zestaw treningowy biegacza to już nie tylko buty i sportowa odzież. Dodatkowe akcesoria do biegania nie tylko ułatwiają codzienne ćwiczenia, ale także dostarczają informacji o stanie organizmu w trakcie wysiłku. Monitorowanie i odnotowywanie osiągów pozwoli optymalizować treningi i zwiększać wydajność.

Białe AGD w kuchni

Uniwersalny, lekki i nowoczesny – biały dominuje we współczesnych wnętrzach, a zabudowa w tym kolorze jest najczęściej wybieraną przy aranżacji nowoczesnych kuchni. Wykorzystanie bieli pomaga stworzyć ponadczasowe przestrzenie, które komponują się z wystrojem całego mieszkania. Coraz modniejszym dodatkiem jest także sprzęt gospodarstwa domowego w tym kolorze. Oto plusy i minusy białego AGD, który po kilkunastu latach w wielkim stylu wraca do polskich kuchni.

Jak wybrać materac dla dziecka

Wybór odpowiedniego materaca dla dziecka jest tak samo ważny jak wybór materaca dla osoby dorosłej o ile nie ważniejszy. Przecież to właśnie pierwsze lata życia naszego malucha odpowiadają za jego prawidłowy rozwój fizyczny- odpowiednie napięcie mięśni, prawidłowy rozwój układu kostnego, co za tym idzie właściwa postawa.

© a1m agencja public relations
najnowsze wydanie
PDF - 6,5 MB
znajdź nas
FACEBOOK
Wróć do spisu treści