Uroda - OKmagazyn

Przejdź do treści
URODA / ZDROWIE

Suplement czyli jedzenie

Suplement diety kojarzy nam się z lekiem. Nawet w reklamach suplementy przedstawiane są jako produkty leczące konkretne choroby bądź dolegliwości. Być może cię zaskoczymy, ale suplement to… żywność.
Świeże spojrzenie na chirurgiczną korekcję powiek górnych

Ludzka twarz to niezwykle bogate źródło informacji o jej właścicielu. Można odczytać z niej nastrój, reakcje, a nawet stan zdrowia. To jej wygląd w dużej mierze decyduje o pierwszym wrażeniu, jakie wywiera na nas nowo poznana osoba. Niestety, równie szybko zdradza naszą metrykę…
Dopasuj dietę do swoich bakterii

To, jaki zestaw mikroorganizmów zamieszkuje nasz układ pokarmowy, wpływa na to jak trawimy i przyswajamy pokarmy. Jeśli dokładnie poznamy zwyczaje naszych małych lokatorów, będziemy mogli uszyć dietę na miarę naszych możliwości.
W ciąży na fotelu

Czy w ciąży można chodzić do dentysty? Jakie zabiegi lepiej odłożyć, a jakie można bezpiecznie wykonywać w tym czasie? Te pytania od lat nurtują przyszłe mamy.

Jak zrobić własne mydło?

Od dobrych kilkunastu miesięcy widać wzrost zainteresowania ręcznie robionymi mydłami, które mają o wiele lepsze właściwości niż te dostępne w popularnych sieciach oferujących kosmetyki. Własnoręczne stworzenie mydła nie jest zadaniem skomplikowanym, można je z powodzeniem wykonać we własnej kuchni.

Woda czy izotonik?

Podczas dużego wysiłku fizycznego w ciepły dzień tracisz około litra potu na godzinę, a w ekstremalnych przypadkach – dwa, a nawet trzy litry. Jeśli skutecznie nie uzupełnisz płynów, dojdzie do odwodnienia organizmu, a to może spowodować poważne zagrożenie dla zdrowia. Tylko jak nawodnić organizm najskuteczniej?

Nieinwazyjne badania prenatalne

Głównym celem badań prenatalnych jest wczesna ocena stanu zdrowia płodu, aby dać dziecku szanse na zdrowe i lepsze życie. Spokój, który w przeważającej większości przypadków daje ich wynik, jest bezcenny i ważny zarówno dla przyszłej matki jak i przebiegu ciąży.
5 korzyści, które niesie masaż leczniczy

Masaż to bez wątpienia jeden z najprzyjemniejszych zabiegów. Nie ma nic bardziej relaksującego niż delikatny dotyk odpowiednio przygotowanych do tego dłoni. Jeśli tylko wykonywany profesjonalnie, masaż jest w stanie zdziałać cuda – nie tylko dla zdrowia fizycznego, ale i psychicznego.
© a1m agencja public relations
najnowsze wydanie
PDF - 6,5 MB
znajdź nas
FACEBOOK
Wróć do spisu treści