O nas - OKMAGAZYN

Idź do spisu treści

Menu główne

O nas

 OK!magazyn jest jedym w regionie radomskim bezpłatnym, kolorowym magazynem lifestyle dla Kobiet. Jako jedyne czasopismo z województwa mazowieckiego zostaliśmy wyróżnieni w rankingu regionalnych pism lifestylowych miesięcznika branży medialnej PRESS.  


 
 
 
 
 OK!magazyn to czasopismo o tematyce zakupowej, społecznej i kulturalnej. Od samego początku, czyli od 2008 roku, stawiamy na jakość graficzną oraz merytoryczną naszego magazynu. Dlaczego? Ponieważ wiemy, że wysoki standard jest odzwierciedleniem i zaufania, i jakości.

Miejsca dystrybucji czasopisma zostały wyselekcjonowane, ze względu na grupę docelową. Znajdziesz nas w galeriach handlowych, renomowanych salonach SPA, salonach fitness, kosmetycznych i fryzjerskich. Jesteśmy w placówkach kultury, urzędach i dobrych restauracjach. Jako jedyne medium jesteśmy dystrybuowani w radomskim MEDIA MARKT oraz Galerii Słonecznej, największej galerii handlowej w regionie radomskim. To ogromne atuty dla tych firm, które szukają skutecznej formy dotarcia do swoich Klientów.

Nie ma dla nas tematów tabu. Poruszamy tematy drażliwe społecznie. Do sesji modowych z kolei zapraszamy najpopularniejszych radomian. Promujemy te wydarzenia kulturalne, które uważamy, iż są na wysokim poziomie. Kreujemy dobry styl i smak.

 
 
MEDIAPACK 2017


OK!magazyn to doskonała platforma komunikacyjna.
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, pobierz
nasz mediapack i dowiedz się o nas więcej.
achiwum wydań

OK!magazyn wydawany jest nieprzerwanie
od 2008 roku. Wejdź w nasze archiwum, aby zapoznać
się ze wszystkim archiwalnymi wydaniami.


 
 
 
 
 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego