maj 2017 - co nowego w Galerii Slonecznej - OKMAGAZYN

Idź do spisu treści

Menu główne

maj 2017 - co nowego w Galerii Slonecznej

Zakupy artykuły
 
 


Co nowego w Galerii Słonecznej (kwiecień 2017)


Oferta gastronomiczna Galerii Słonecznej powiększyła się o nową restaurację - KUCHNIA MARCHE, która mieści się na parterze, przy wejściu od ul. Chrobrego. KUCHNIA MARCHE ogrom pasji, wyobraźni i doświadczenia miesza ze świeżymi, polskimi produktami bez konserwantów i sztucznych barwników. Nie używa również mikrofalówek. Stawia na smak i jakość, codziennie serwując co innego w zależności od pory roku. Restauracja oferuje dania kuchni polskiej z elementami kuchni świata, serwowanych w formie gorącego bufetu, w wygodnym systemie na wagę, przy określonej cenie za 100 gramów, dzięki czemu mamy możliwość dowolnego skomponowania naszego talerza, składającego się z różnych potraw, takich na jakie mamy ochotę w danej chwili. KUCHNIA MARCHE to idealne miejsce dla wszystkich ceniących sobie zdrowy tryb życia. W ofercie znajdziecie również dania wegetariańskie i dania fitness, świeże koktajle i soki. Zawsze w ostatniej godzinie otwarcia można skorzystać z wyprzedaży -50% na dania z gorącego bufetu. Każdy znajdzie tu swoje ulubione smaki i aromaty i sam decyduje , co i ile je.

 
 
 
 
 
 


Panie poszukujące eleganckich kreacji na różne okazje powinny koniecznie odwiedzić butik MOGO, znajdujący się na I piętrze. Można tam kupić nie tylko suknie wizytowe dla dorosłych i tych mniejszych modystek, ale także stylowe dodatki, takie jak buty i torebki.

 
 
 
 
 
 


Mamy także dobre wieści dla mam, które chciałyby swobodnie zrobić zakupy w Galerii Słonecznej. Podczas sprawunków Waszym dzieckiem zajmie się MINI KLUB, na I piętrze. Czeka tam mnóstwo atrakcji dla dziewczynek i dla chłopców, takich jak zjeżdżalnia czy „basen” z kulami zmieniającymi kolory. Od poniedziałku do czwartku w godzina pobytu to koszt 12 zł, 2 godziny - 18 zł, cały dzień - 25 zł. Od piątku do niedzieli zapłacimy 14 zł za 1 godzinę, 20 zł za 2 godz. i 30 zł za cały dzień pobytu. MINI KLUB ma także specjalną ofertę dla grup (10 zł / 1 godz. i 12 zł / 2 godz. od poniedziałku do czwartku oraz 12 zł / 1 godz. i 14 zł / 2 godz. od piątku do niedzieli) oraz propozycję „Tanie Poranki”, od poniedziałku do czwartku, w godz. 9 - 12 - dwie godziny w cenie jednej.

 
 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego